Hoci do zazvonenia posledného zvonenia a odovzdávania vysvedčení ešte niekoľko dní zostáva, na našej škole to už poriadne žije prázdninovou atmosférou. Keďže známky sú z väčšej časti uzatvorené, nastal čas na to najlepšie – spoločné zážitky, výlety a utužovanie kolektívov. Uplynulé dni sa niesli v znamení skvelej nálady a slnečného počasia, no týmto sa program rozhodne nekončí! Pozrite sa, čo všetko už máme za sebou a na čo sa ešte môžeme tešiť.
🧺 Pikniky v tráve a športové zápolenie
Školský dvor sa v týchto dňoch premenili na diskusné kluby pod holým nebom. Žiaci si priniesli deky, domáce dobroty a spoločenské hry. Triedne pikniky boli plné smiechu, pohody a neformálnych rozhovorov, ktoré všetkým po celom roku dobre padli.
Pre tých, ktorí majú radšej dynamickejší program, boli pripravené športové aktivity. Súťaživosť nikomu nechýbala, no hlavným cieľom bolo hýbať sa pre radosť a užiť si spoločný čas s rovesníkmi.
🚲 Štvrtáci a piataci na cyklotúre za osviežením
Naši štvrtáci a piataci stavili na aktívny oddych. Osedlali svoje dvojkolesové tátoše a v sprievode učiteľov sa vybrali na cyklovýlet na prírodné kúpalisko Tona v Šuranoch.
Trasu zvládli všetci na jednotku s hviezdičkou! Odmenou im bola osviežujúca voda, skvelá zmrzlina a popoludnie plné hier na pláži. Prevetrali si hlavy a domov sa vrátili príjemne unavení, no nadšení.
🌲 Deviataci už majú za sebou chatu, no čakajú ich ďalšie povinnosti
Pre našich deviatakov majú tieto týždne nostalgickú príchuť. Svoju rozlúčku so školou odštartovali vo veľkom štýle – dvojdňovým výletom na chate.
Spoločné večerné opekanie, rozhovory dlho do noci a spomínanie na uplynulé roky vytvorili skvelú bodku za ich triednym kolektívom. Chatu síce majú úspešne za sebou, no v najbližších dňoch ich ešte čaká slávnostná rozlúčka a oficiálne ukončenie ich deväťročnej cesty na našej škole.
